Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: name
es: nombre

en: Checkout
es: Tramitar compra

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Orientation
es: Orientación

en: Shopping cart
es: Cesta de la compra

en: qty
es: ctdad

en: View cart
es: Ver cesta

en: a
es: un

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
es[0]: <span class="num-items">@count</span> elemento
es[1]: <span class="num-items">@count</span> elementos

en: Remove product
es: Eliminar producto

en: Image style
es: Estilo de imagen
