Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Shopping cart
fa: سبد خرید

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: View cart
fa: مشاهده سبد خرید

en: Image style
fa: سبک تصویر
