Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Shopping cart
fi: Ostoskori

en: View cart
fi: Näytä ostoskori

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
fi[0]: <span class="num-items">@count</span> tuote
fi[1]: <span class="num-items">@count</span> tuotetta

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
