Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: name
gl: nome

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Shopping cart
gl: Carro da compra

en: View cart
gl: ver revisións

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
