Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: name
hu: név

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Shopping cart
hu: Kosár

en: Hide block if cart is empty
hu: Blokk elrejtése ha a kosár üres

en: qty
hu: mennyiség

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: View cart
hu: Kosár megtekintése

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
hu[0]: <span class="num-items">@count</span> tétel
hu[1]: <span class="num-items">@count</span> tétel

en: View your shopping cart
hu: Kosár megtekintése

en: Image style
hu: Képstílus
