Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Checkout
is: Ganga frá pöntun

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Shopping cart
is: Innkaupakarfa

en: View cart
is: Skoða körfu

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
is[0]: <span class="num-items">@count</span> hlutur
is[1]: <span class="num-items">@count</span> hlutir
