Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: name
nl: naam

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: View cart
nl: Winkelwagen bekijken

en: Remove product
nl: Product verwijderen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl
