Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: name
oc: nom

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: Image style
oc: Estil d'imatge
