Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: name
pl: nazwa

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Shopping cart
pl: Koszyk na zakupy

en: qty
pl: ilość

en: View cart
pl: Przeglądaj koszyk

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
pl[0]: <span class="num-items">@count</span> Produkt
pl[1]: <span class="num-items">@count</span> Produkty
pl[2]: <span class="num-items">@count</span> Produktów

en: Image style
pl: Styl obrazka
