Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Checkout
ro: Casă

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Shopping cart
ro: Coş de cumpărături

en: View cart
ro: Vezi coş

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
ro[0]: <span class="num-items">@count</span> articol
ro[1]: <span class="num-items">@count</span> articole
ro[2]: <span class="num-items">@count</span> de articole

en: Image style
ro: Stil imagine
