Ubercart pictured cart block (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: View cart
sk: Zobraziť košík

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
sk[0]: <span class="num-items">@count</span> položka
sk[1]: <span class="num-items">@count</span> položky
sk[2]: <span class="num-items">@count</span> položiek

en: Image style
sk: Štýl obrázka
