Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Image style
be: Стыль выявы
