Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: name
ca: Nom

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Shopping cart
ca: Carretó de la compra

en: Hide block if cart is empty
ca: Ocultar el bloc si el carretó està buit

en: qty
ca: quantitat

en: View cart
ca: Mostra el carretó

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
ca[0]: <span class="num-items">@count</span> Elements

en: Image style
ca: Estil de la imatge
