Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: name
de: Name

en: Checkout
de: Zur Kasse

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: Shopping cart
de: Warenkorb

en: qty
de: Anzahl

en: View cart
de: Warenkorb anzeigen

en: a
de: ein

en: Increase
de: Erhöhen

en: Decrease
de: Verringern

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
de[0]: <span class="num-items">@count</span> Artikel
de[1]: <span class="num-items">@count</span> Artikel

en: View your shopping cart
de: Ihren Warenkorb ansehen

en: sum
de: Summe

en: Remove product
de: Artikel entfernen

en: Image style
de: Bildstil
