Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: name
et: nimi

en: Checkout
et: Kassa

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: qty
et: tk

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
et[0]: <span class="num-items">@count</span> toode
et[1]: <span class="num-items">@count</span> toodet

en: The cart is empty
et: Ostukorv on tühi

en: View your shopping cart
et: Vaata oma ostukorvi

en: sum
et: summa

en: Remove product
et: Eemalda toode

en: Image style
et: Pildi stiil
