Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Checkout
he: לרכישה

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Shopping cart
he: סל קניות

en: qty
he: כמות

en: View cart
he: צפה בסל קניות

en: Image style
he: סגנון תמונה
