Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Image style
hi: छवि शैली
