Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: name
id: nama

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Shopping cart
id: Keranjang belanja

en: View cart
id: Tampilkan keranjang

en: Increase
id: Perbesar

en: Decrease
id: Perkecil

en: Image style
id: Gaya gambar
