Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: name
lt: vardas

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: View cart
lt: Peržiūrėti

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
lt[0]: <span class="num-items">@count</span> prekė
lt[1]: <span class="num-items">@count</span> prekės
lt[2]: <span class="num-items">@count[2]</span> prekių

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
