Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Shopping cart
nn: Handlevogn

en: View cart
nn: Vis handlevogna
