Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: name
sv: namn

en: Checkout
sv: Kassan

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Orientation
sv: Orientering

en: Shopping cart
sv: Varukorg

en: Hide block if cart is empty
sv: Dölj block om varukorgen är tom

en: qty
sv: antal

en: View cart
sv: Visa varukorg

en: Increase
sv: Öka

en: Decrease
sv: Minska

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
sv[0]: <span class="num-items">@count</span> Artikel
sv[1]: <span class="num-items">@count</span> Artiklar

en: Remove product
sv: Tag bort vara

en: Image style
sv: Stilmall för bild
