Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: name
uk: ім'я

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Shopping cart
uk: Кошик

en: Hide block if cart is empty
uk: Сховати блок якщо кошик порожній

en: qty
uk: к-ть

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: View cart
uk: Переглянути кошик

en: a
uk: з

en: d
uk: с

en: Increase
uk: Збільшити

en: Decrease
uk: Зменшити

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
uk[0]: <span class="num-items">@count</span> Елемент
uk[1]: <span class="num-items">@count</span> Елемента
uk[2]: <span class="num-items">@count</span> Елементів

en: Show cart icon in block header
uk: Відображати іконку кошика в заголовку блоку

en: Icon doesn't show if block header overriden.
uk: Якщо заголовок блоку перевизначений, то іконка відображатися не буде.

en: Increase first
uk: Спочатку збільшення

en: The order of buttons "-" and "+".
uk: Послідовність кнопок "-" та "+".

en: Show descriptions of items in vertical view
uk: Відображати додаткову інформацію про товар у вертикальному вигляді

en: Enable scrolling if products more than
uk: Використовувати прокручування, якщо позицій більше чим

en: Item count in summary of block is
uk: Кількість у підвалі блоку - це

en: Number of rows in cart table view
uk: Кількість позицій (рядків у таблиці на екрані кошика)

en: Sum of quanitity of all products
uk: Сума кількості всіх товарів

en: Vertical (cart items in rows)
uk: Вертикальна (іконки товарів в стовпчиках)

en: Horizontal (product pitures in one row)
uk: Горизонтальна (іконки товарів розташовуються в ряд)

en: Scroll count must be integer between 0 and 99
uk: Кількість позицій для активації скролінга повинна бути числом від 0 до 99

en: Pictured cart block
uk: Блок кошика з картинками

en: No pic
uk: Немає картинки

en: no picture available
uk: зображення відсутнє

en: The cart is empty
uk: Кошик порожній

en: View your shopping cart
uk: Перегляд кошика

en: sum
uk: сум

en: Set sort order
uk: Установити порядок сортування

en: Cart block with product image and buttons to manipulate items.
uk: Блок кошика із зображеннями товарів і кнопками керування.

en: Image style
uk: Стиль зображення
