Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Shopping cart
bg: Количка

en: View cart
bg: Виж количката
