Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: name
da: navn

en: Checkout
da: Til kassen

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Shopping cart
da: Indkøbskurv

en: Hide block if cart is empty
da: Skjul blokken hvis kurven er tom

en: qty
da: antal

en: View cart
da: Se indkøbskurv

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
da[0]: <span class="num-items">@count</span> vare
da[1]: <span class="num-items">@count</span> varer

en: Image style
da: Billedformat
