Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Shopping cart
el: Καλάθι αγορών

en: View cart
el: Δείτε το καλάθι

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
