Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: name
eu: izena

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
