Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Shopping cart
hr: Košarica

en: View cart
hr: Pogledaj košaricu

en: Image style
hr: Stil slike
