Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: name
lv: vārds

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: View cart
lv: Skatīt grozu

en: Increase
lv: Palielināt

en: Decrease
lv: Samazināt

en: Image style
lv: Attēla stils
