Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Checkout
tr: Kasa

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Shopping cart
tr: Alışveriş sepeti

en: Hide block if cart is empty
tr: kart boşsa bloğu gizle.

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: View cart
tr: Sepeti görüntüle

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
tr[0]: <span class="num-items">@count</span> Ürün
tr[1]: <span class="num-items">@count</span> Ürün

en: Image style
tr: Resim stili
