Ubercart pictured cart block (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: name
vi: tên

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Shopping cart
vi: Giỏ hàng

en: Hide block if cart is empty
vi: Ẩn block khi giỏ hàng rỗng

en: qty
vi: slượng

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: View cart
vi: Xem giỏ hàng

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
vi[0]: <span class="num-items">@count</span> Sản phẩm

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
