SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Options
es: Opciones

en: Refund
es: Reembolso

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Temporary
es: Temporal

en: Order Status
es: Estado del pedido

en: Confirmed
es: Confirmado

en: Aborted
es: Abortado
