SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Options
et: Valikud

en: Banner
et: Bänner

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Temporary
et: Ajutine

en: Order Status
et: Tellimuse olek

en: Confirmed
et: Kinnitatud
