SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Options
he: אפשרויות

en: Banner
he: באנר

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Temporary
he: זמני

en: Order Status
he: מצב הזמנה

en: Confirmed
he: מאושר
