SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Options
ja: オプション

en: Banner
ja: バナー

en: Refund
ja: 払い戻し

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Temporary
ja: 一時的
