SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Options
pl: Opcje

en: Banner
pl: Baner

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: Confirmed
pl: Potwierdzone

en: Aborted
pl: Przerwano

en: Aborted payment
pl: Przerwana płatność

en: Payment aborted.
pl: Płatność przerwana.
