SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Options
pt: Opções

en: Banner
pt: Faixa

en: Refund
pt: Reembolso

en: Temporary
pt: Temporário

en: Order Status
pt: Estado da Encomenda
