SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Options
ru: Опции

en: Banner
ru: Баннер

en: Refund
ru: Возврат

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Temporary
ru: Временный

en: Order Status
ru: Состояние заказа

en: Confirmed
ru: Подтверждено

en: Aborted
ru: Прервано
