SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Options
sv: Alternativ

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Temporary
sv: Temporär

en: Order Status
sv: Status för beställning

en: Confirmed
sv: Bekräftad
