SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: Order Status
hu: Rendelés állapota

en: Confirmed
hu: Megerősítve

en: Aborted
hu: Megszakítva
