SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Options
lv: Iespējas

en: Banner
lv: Baneris

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Temporary
lv: Pagaidu
