SOFORT Banking for Ubercart (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Options
uk: Опції

en: Banner
uk: Банер

en: Refund
uk: Повернення

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Order Status
uk: Статус замовлення

en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: !error
uk: помилка

en: Aborted
uk: Припинено
