Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Submit
af: Stuur

en: Attribute
af: Attribuut

en: Enable
af: Aktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol
