Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Submit
ar: إضافة

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Enable
ar: تفعيل

en: Weight
ar: الوزن

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Role
ar: الدور

en: Option
ar: خيار

en: About
ar: حول
