Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Submit
ast: Unviar

en: Enable
ast: Activar

en: Weight
ast: Pesu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Role
ast: Rol
