Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Submit
az: Təqdim

en: Attribute
az: Atribut

en: Enable
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Option
az: Seçim

en: About
az: Haqqında
