Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Submit
bg: Запис

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Enable
bg: Активирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля
