Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Submit
ca: Envia

en: Attribute
ca: Atribut

en: Enable
ca: Habilita

en: Weight
ca: Pes

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Option
ca: Opció

en: Rules
ca: Regles

en: About
ca: Detalls

en: Default price
ca: Peu predeterminat
