Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Submit
cs: Odeslat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Enable
cs: Zapnout

en: Weight
cs: Váha

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Option
cs: Možnost

en: About
cs: Popis

en: Default price
cs: Výchozí cena

en: This attribute does not have any options.
cs: Tento atribut nemá žádné možnosti.

en: This product does not have any attributes.
cs: Tento produkt nemá žádné atributy.

en: Configure price per role settings.
cs: Nastavení ceny podle role.
