Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Enable
cy: Galluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Role
cy: Swyddogaeth
