Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Submit
de: Absenden

en: Attribute
de: Attribut

en: Enable
de: Aktivieren

en: Weight
de: Gewichtung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Role
de: Rolle

en: The
de: Die

en: About
de: Über

en: Default price
de: Standard Preis

en: This attribute does not have any options.
de: Diese Eigenschaft hat keine Optionen.

en: This product does not have any attributes.
de: Dieser Artikel hat keine Eigenschaften.

en: configuration page
de: Konfigurationsseite
